preskoči na sadržaj
Prezentacije i snimke predavanja

Ovdje se mogu preuzeti prezentacije korištene na konferenciji.

 

Ovdje se mogu vidjeti snimke predavanja.

Popis sudionika

Ime Prezime Ustanova
Marijan Abramović Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića
Aleksandra Acalin Medicinska škola
Lučana Agapito Srednja škola Buzet
Changhyun Ahn Samsung
Darko Akrap AKD d.o.o.
Tomislav Alpeza Hewlett-Packard d.o.o.
Mirta Ambruš Maršić Profil Klett d.o.o.
Jim Anderson Glasgow Clyde College
Berislav Andrlić Veleučilište u Požegi
Vesna Anđelić Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Ivančica Antolić Osnovna škola pri specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice
Zdenko Antolković Prva gimnazija Varaždin
Jasenka Antunović Dunić  
Nina Anzulović Spektar putovanja
Dino Arbula Osnovna škola Klana
Milana Arbutina Osnovna škola Zapruđe
Đurđica Babić Osnovna škola Babina Greda
Magdalena Babić OŠ Vrbani
Davorka Bačeković-Mitrović II. Osnovna škola Bjelovar
Drago Bagić II. Gimnazija
Miloš Bajčetić Medicinski fakultet, Univerzitet u Beogradu
Ana Bajo OŠ Grigora Viteza
Hrvoje Bakić Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Joe Ball St. Mary's catholic primary school
Eugen Ban Agencija za odgoj i obrazovanje
Vedrana Banda Osnovna škola Mate Lovraka
Željka Baniček Microsoft Hrvatska
Vesna Baranašić Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića u Poreču
Božena Barbarić Opstanak d.o.o.
Smiljana Barbarić Opstanak d.o.o.
Danijel Baričević Udruga HUPRT
Plamenko Barišić King ICT
Renato Barišić Algebra
Nikolina Bartolić Lubiana OŠ Poreč
Ivan Bartolović Fakultet za odgojne i obrazovne znanosti
Branka Bartulović Osnovna škola Suhopolje
Sandra Bašić Kantolić OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića
Tihomir Batalo Osnovna škola Ante Starčevića
Marijana Batarilo Lukvel
Jakov Batinović OŠ don Mihovila Pavlinovića
Nataša Batnožić OŠ Cvjetno naselje
Boris Bauk Hewlett-Packard d.o.o.
Marija Bavčević OŠ Milana Begovića
Barbara Bedenik Osnovna škola Vladimira Nazora
Damir Bedić OŠ Vukovina
Nedeljko Begović Gimnazija Matije Antuna Reljkovića
Jasminka Behin Srednja škola Novi Marof
Nataša Bek Udruga Nastavnici organizirano
Krunoslav Belaj Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja
Damir Belavić OŠ Ludina
Nikola Belavić Open IT d.o.o.
Jasminka Belščak Osnovna škola Petrijanec
Gordana Benat CARNet
Ivan Benić Priroslovna škola Vladimira Preloga
Mladenka Berović Prmoetno-tehnička škola Šibenik
Danko Bertović OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin
Zvjezdana Bezlaj II. Gimnazija
Tihi Bilas Sveučilište u Dubrovniku
Juraj Bilić CARNet
Saša Bilić Hrvatski Telekom
Klara Bilić Meštrić Sveučilište u Zagrebu, Hrvatski studiji
Vida Bilogrević Gatolin OŠ Ive Andrića
Gorana Bilušić Osnovna škola Jurja Šižgorića
Anka Bišić Srednja škola Markantuna De Dominisa Rab
Vedrana Biuk Martinović Micro-link d.o.o.
Ivan Biuklija OŠ Matije Petra Katančića, Valpovo
Marin Bjeliš Nimium d.o.o.
Josipa Blagus OŠ Bukovac
Ana Blažetić CARNet
Arjana Blažić IX. Gimnazija
Silvia Boban Umjetnička akademija u Splitu
Anela Bocor Taler Osnovna škola Svete Ane u Osijeku
Sanja Bogunović Krnetić Span d.o.o.
Nataša Boj III. Osnovna škola Čakovec
Boris Bolšec O.Š. Fran Krsto Frankopan
Karolina Borak Mandić OŠ braća Seljan
Filip Boras Hrvatsko katoličko sveučilište
Mirjana Boras OŠ Bukovac
Magdalena Borić OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška
Dubravka Borko Srednja škola Vrbovec
Željko Boroš CARNet
Andreja Borović OŠ Marija Bistrica
Franjo Borović Zagrebačka škola ekonomije i managementa
Ozren Bosanac Gimnazija Bjelovar
Jasna Bošković Gimnazija Matija Mesić
Ivica Botički Fakultet elektrotehnike i računarstva
Emil Božikov Osnovna škola Brodarica
Samir Bračković STORM computers
Tonka Brailo OŠ Ivana Gundulića
Ivan Brčić Rochester institute of technology Croatia
Mirela Brdar Osnovna škola Suhopolje
Ružica Breški OŠ Gustav Krklec
Joe Bridgewater St. Mary's catholic primary school
Predrag Brkić OŠ Jože Šurana Višnjan
Igor Brkić Osnovna škola „Vladimir Nazor“ Križevci
Ivica Brkić OŠ Vladimira Nazora
Vesna Brlek Osnovna škola Marija Bistrica
Marijana Brletić III. Osnovna škola Bjelovar
Neva Brnić Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
Teo Brusić Veleučilište u Rijeci
Alan Bubanović BTnet d.o.o.
Nikolina Bubica OŠ Mokošica
Renata Bučić Milovac Profil Klett
Ana Budojević OŠ Gornje Vrapče
Domagoj Bujadinić OŠ M. A. Reljković Cerna
Nada Bujas Ekonomska škola Šibenik
Damir Butković Primakon d.o.o.
Ivica Buzov Upravna škola Zagreb
Ivan Capan CARNet
Mirela Carev CARNet
Aleš Celcar Steljes Evropa d.o.o.
Draženko Celjak SRCE
Mark Childs Coventry University
Rikke Svane Christensen Skoleafdelingen
Antonija Copić OŠ Kistanje
Ljiljana Crnković XV. Gimnazija
Neven Crnošija Medicinska škola Ante Kuzanića
Blaženka Crnov OŠ Kralja Tomislava Našice
Josip Cukrov OŠ Horvati
Barbara Cvetko Steljes evropa d.o.o.
Antonela Czwyk Marić Agencija za odgoj i obrazovanje, podružnica Split
Janez Čač Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport
Mia Čarapina Tehničko veleučilište Zagreb
Saša Čavara CARNet
Zlatica Čolja-Hršak OŠ Petra Zrinskog
Nikolina Čović Gusić OŠ Trilj
Andreja Čuk Zavod republike Slovenije za šolstvo
Marijo Čular Tehnička škola Šibenik
Tomislava Čuljak Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
Mirko Ćurić Srednja strukovna škola Antuna Horvata
Sandra Dasenčić Eterović Osnovna škola Supetar
Lucija Dejanović Hrvatska akademska i istraživačka mreža - CARNet
Radoslav Dejanović  
Manuel Del Vechio Veleučilište u Požegi
Pave Delač OŠ Perušić
Suzana Delić OŠ Horvati
Luka Delonga Hakom
Igor Detoni Samsung Electronics Austria
Željka Dijanić Srednja škola Čazma
Nino Diklić OŠ Vilima Korajca
Teo Dilberović  
Petar Dobrić OŠ Julija Klovića
Sanja Dobrović Osnovna škola Zamet
Borivoj Dokmanović Željeznička tehnička škola Moravice
Jelena Domac Osnovna škola Stjepana Antolovića
Ilijana Dominović OŠ Manuš
Tonka Došlić Osnovna škola
Andrea Dragičević Spektar putovanja
Jozo Dragić Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
Ofelija Dragojević Srednja škola Vela Luka
Marijana Dragoslavić OŠ Maria Martinolića, PŠ Ilovik
Predrag Dukić OŠ Vidikovac
Dalibor Dukić Sedam IT
Mario Dunić Sveučilište J.J. Strossmayera u Osijeku - Odjel za biologiju
Mijo Đerek Sveučilišni računski centar sveučilišta u Zagrebu - SRCE
Maja Đuričić OŠ Eugena Kumičića
Milan Đurić OŠ Nedelišće
Renato Ergotić Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija R. Boškovića
Patrik Fabijanić Osnovna škola Ivana Zajca
Kristijan Fabina Adrinet
Ivan Fadljević OŠ Vladimir Nazor Virovitica
Jasminka Falamić OŠ Dore Pejačević Našice
Ivana Fastić-Pajk CARNet
Željko Filjak Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
Martin Fišter CARNet
Snježana Fištrović Gimnazija Karlovac
Andrej Flogie  
Nikolaos Floratos Cyberall Access
Danijel Forjan OŠ Domovinske zahvalnosti
Davor Francetić CARNet
Olivela Franko OŠ Maria Martinolića
Juraj Franko Profil Klett
Marko Zvonimir Furić CARNet
Mirjana Gaćina Bilin Zdravstvena škola Split
Petra Gajšak CARNet
Dinko Galetić OŠ Rečica
Andrea Galian - Pucović OŠ Mate Lovraka, Petrinja
Ana Galić OŠ Gustav Krklec
Marko Galović Obrtničko-industrijska škola
Dario Garbin Osnovna škola Vladimira Gortana Žminj
Dragan Gašević Schools of education and informatics university of Edinburgh
Vedran Gergorić OŠ Vežica
Alessandro Giacobbe Microsoft
Antonija Gladović Agencija za mobilnost i programe EU
Dragan Gladović Tehnička škola Šibenik
Fredi Glavan Osnovna škola "Rikard Katalinić Jeretov" Opatija
Natasa Glavor CARNet
Nikola Glibo Udruga HUPRT
Šime Gligora OŠ Jurja Dalmatinca Pag
Dejan Glumac B4B d.o.o.
Aneta Golinska School4child Poland
Ivana Golub CARNet
Vlatko Goljevaćki Srednja škola Dugo Selo
Danny Gooris Oracle
Željka Gospočić OŠ Ante Starčevića
Darko Grabar Fakultet organizacije i informatike
Davorin Grabar Druga gimnazija Varaždin
Mirjana Grabar Kruljac Medicinska škola Varaždin
Neven Gradečak Osnovna škola sveti križ Začretje
Drago Gradečak Osnovna škola Mače
Martina Gradinščak Sedam IT
Sanja Grakalić Plenković Veleučilište u Rijeci
Sonja Grđan Lamaro digital d.o.o.
Dalibor Greganić Profil Klett d.o.o.
Dragana Grgić CARNet
Katarina Grgić Noršić OŠ Eugena Kumičića
Zrinka Grizelj CARNet
Vladimir Grudenić OŠ Mače
Marina Grudenić OŠ Mače
Eva Grujić Gimnazija Pula
Marita Guć OŠ Manuš
Magda Gustin OŠ Ivana Gundulića
Ivan Gverić XII. Gimnazija
Dubravka Gvozdić Obrtničko-industrijska škola
Andreja Habek OŠ Sesvetski Kraljevec
Ernest Habek II. OŠ Varaždin
Ana Hadjić Spektar putovanja
Vedran Hafner Cisco
Miljenko Hajdarović Srednja škola Čakovec
Danka Hajsek Đaković Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića u Poreču
Andrea Haramustek Osnovna škola Stjepana Radića
Lahorka Havranek Bijuković OŠ Manuš
Zoran Hercigonja Fakultet organizacije i informatike
Ljiljana Herner Gimnazija Sesvete
Hattie Herrity St. Mary's catholic primary school
Janet Hetherington Staffordshire University
Kajsa Holm Karlbergsskolan, Kă¶ping, Sweden
Nada Horvat OŠ Visoko
Renata Horvat Sveučilište u Zagrebu, PMF, biološki odsjek
Ljubomir Hrboka CARNet
Željko Hrebak Međimursko veleučilište u Čakovcu
Martina Hribar CARNet
Ana Hribar Beluhan OŠ Pušća
Sanja Hrvojević OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića
Martina Hundrić Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Sonja Huzjak OŠ Martijanec
Miljenko Ilić OŠ Augusta Cesarca, Krapina
Dino Ilić Udruga HUPRT
Iva Ipšin Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad
Irena Ištvanić Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Dragan Ivančić Gimnazija Dinka Šimunovića u Sinju
Marija Ivanković OŠ Kralja Tomislava, Našice
Slavko Ivanković Gimnazija Sesvete
Renata Ivanković CARNet
Katarina Ivanković Knežević Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
Daniela Ivanov Štimac Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
Jadranka Ivanušić OŠ Mertojak
Sandra Ivković OŠ Vjenceslava Novaka
Danijela Ivošević Jelušić Osnovna škola Kozala
Ervin Jakopec Strojarska i prometna škola
Dubravko Jakovljević Informatički klub Futura
Milana Jakšić OŠ Sveti Matej
Zoran Jančić Algebra
Mirta Janeš CARNet
Vesna Janko II. Osnovna škola Bjelovar
Marko Jareb Ekonomska škola
Vesna Javor Osnovna škola Ivana Perkovca
Blaženka Ječminek XII. Gimnazija
Ivana Jelačić CARNet
Neven Jerčinović OŠ Trsat
Vesna Jevtić Hemijsko-prehrambena tehnološka škola
Marina Jimenez Iglesias European Schoolnet
Boris Jokić Institut za društvena istraživanja
Jasna Jović CARNet
Ružica Jozić Osnovna škola Mijat Stojanović
Darija Jozić Ratković OŠ dr. Stjepan Ilijašević
Gordana Jugo CARNet
Sanela Jukić Osnovna škola Eugena Kumičića
Josip Jukić Osnovna škola
Tomislav Jukl Hrvatsko katoličko sveučilište
Antonio Jurčev Osnovna škola Antuna Gustava Matoša
Tihomir Jurčević Osnovna škola Tenja
Alan Jurčić CARNet
Darko Jureković Oracle Hrvatska d.o.o.
Jadranka Jurić OŠ Franje Krežme
Helena Jurić Gimnazija Dinka Šimunovića
Marina Jurić Osnovna škola Ivana Perkovca
Maja Jurić-Babaja OŠ Vladimir Nazor
Brigita Jurić-Katunić Gimnazija Matije Antuna Reljkovića
Blaženka Jurić-Mrša OŠ Frana Galovića
Anita Jurina Srednja škola Ivan Švear Ivanić Grad
Mirjana Jurković Glazbena škola Pavla Markovca
Petar Jurković OŠ Vladimir Nazor
Jozo Jurković Gimnazija Metković
Meri Jurković Ekonomska škola Šibenik
Haris Jusufhodžić Benq Austria gmbh
Krešimir Jusup Hrvatski Telekom
Edin Kadić Medicinska škola Ante Kuzmanića
Maja Kalebić OŠ Vidikovac
Anita Kanić OŠ Šestine
Matija Kaniški Fakultet organizacije i informatike
Tomislav Kapetanović IBM Hrvatska d.o.o.
Slavica Kapor-Najman X. Gimnazija Ivan Supek
Zdenka Kapović OŠ Lovre pl. Matačića
Dolores Kapović Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Dijana Karačić OŠ Antuna Mihanovića
Vedrana Karakašić Gimnazija M. A. Reljkovića
Marica Kardaš OŠ Ludina
Ivan Kardum OŠ Horvati
Maja Karuza SŠ Antun Matijašević Karamaneo Vis
Ivana Katavić Agencija za odgoj i obrazovanje, podružnica Split
Robert Kekez Obrtna tehnička škola Split
Robert Kelemen Varaždinska županija
Darko Kerić Agencija za mobilnost i programe EU
Ana Keselj  
Doris Knego Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu
Milena Knezović Ekonomska škola Imotski
Barbara Knežević Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice
Ana Knežević OŠ Veliko Trgovišće
Zdenko Kobeščak OŠ Stjepana Radića Brestovec Orehovički
Đurđica Kolar Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka
Barbara Kolarek CARNet
Davor Kolarić OŠ Vežica
Igor Kopić OŠ Josipa Antuna Ćolnića
Saša Korkut Osnovna škola Sokolovac
Matija Koščica Micro-link
Vladimir Koštal Šumarski fakultet Zagreb
Vlatka Kovač OŠ Grigora Viteza
Zoran Kovač Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga
Iva Kovač CARNet
Radovan Kovačević CARNet
Mirna Kovačić Profil Klett
Tomislav Kraljik Storm computers
Jelena Kralj-Smirčić Osnovna škola Turnić
Krunoslav Kranjčec Srednja škola Krapina
Marijana Krilanović Madicinska škola Dubrovnik
Kristina Kristek Gimnazija Vukovar
Ankica Krnjajić Magdić OŠ Mate Lovraka Petrinja
Josip Krpan Gimnazija Matije Antuna Reljkovića
Katarina Krstičević Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
Mirna Kruljac Osnovna škola Otok
Stanko Kružić Sveučilište u Splitu
Darko Krznar II.OŠ Varaždin
Jasenka Krznarić-Barić Gimnazija M.A.Reljkovića
Božidar Kučko Osnovna škola Sveti Križ Začretje
Helena Kudra OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška
Dario Kukuljan OŠ Vazmoslav Gržalja Buzet
Biljana Kulundžić OŠ Sveta Klara Zagreb
Rafaela Kuljanić OŠ Maria Martinolića
Nadica Kunštek OŠ Pavleka Miškine
Dragana Kupres CARNet
Dejana Kurtović IV. OŠ Bjelovar
Željan Kutleša OŠ Gripe
Zdravko Lacković V. Osnovna škola Varaždin
Nataša Lacković Ministarstvo rada i mirovinskog sustava
Ksenija Laleta-Puž OŠ Vežica
Stella Lampret Fakultet zdravstvenih studija
Ragnar Larsson Karlbergsskolan
Dario Lasta Srednja škola Bartola Kašića
Nada Laus SŠ Petra Šegedina Korčula
Abi Lawton St. Mary's catholic primary school
Adrijana Leko OŠ dr.Franjo Tuđman
Leona Lempl OŠ Srdoči
Darko Leskovar OŠ Bukovac
Аuro Leščić Srednja škola Vrbovec
Mladena Letica Rozić OŠ don Mihovila Pavlinovića
Ljiljana Lež-Drnjević Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
Vanja Librić Radojević CARNet
Hrvoje Lisac CARNet
Nevenka Lončar Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
Vesna Lorencin Osnovna škola Šijana
Nataša Lovrić Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Ivica Lovrić Grad Zagreb
Kristina Lučić Gimnazija Velika Gorica
Marin Lučić CARNet
Ljerka Luić B4B d.o.o.
Josipa Luketić OŠ Ludina
Dragan Lukić OŠ Martijanec
Silvije Lukić Lukvel
Davor Lukšić Medicinski fakultet u Splitu
Čedomil Lukšić OŠ Gruda
Sonja Lušić Radošević IX. Gimnazija
Ante Ljubičić OŠ Miroslava Krleže
Zoran Ljubić Sedam IT d.o.o.
Mario Ljubišić RiT Croatia
Božica Majhen OŠ Eugena Kumičića
Dean Makovac TSŠ -SMSI
Miodrag Maksimović Osnovna škola Sokolovac
Marin Maletić Lamaro digital d.o.o.
Branko Maljevac CARNet
Doroteja Mandarić CARNet
Deni Mandić Itel d.o.o.
Matija Mandić King ICT
Barbara Mandušić Osnovna škola Mokošica
Damir Marasović Srednja škola Jure Kaštelan
Jasminka Maravić CARNet
Vlatka Marčan CARNet
Daniela Marčetić OŠ Grabrik
Melita Mardešić Osnovna škola Komiža
Leon Margetić CARNet
Mirela Marijašević CARNet
Marija Marin Turističko-ugostiteljska škola, Šibenik
Goran Marinić Osnovna škola Čazma
Stela Marinović CARNet
Ivan Marjanović Srednja škola kneza Branimira Benkovac
Bojan Markičević V. Gimnazija
Tina Marković CARNet
Zlatko Markovinović Gimnazija
Zlatka Markučič XV. Gimnazija
Hrvoje Markulin Osnovna škola Ivana Lovrića
Tihomir Markulin CARNet
Ivica Markulin CARNet
Emil Marmelić CARNet
Darko Martinko OŠ Frana Galovića
Dario Marušić CARNet
Mark Mason Steljes Evropa d.o.o.
Krešimir Matašin OŠ Vukovina
Filip Mateša I. Tehnička škola Tesla
Bojana Matešin OŠ Gornja Vežica
Snježana Matić Strukovna škola Sisak
Biserka Matić-Roško OŠ Horvati
Goran ivan MatOŠ Osnovna škola Samobor
Josipa Matotek Građevinski fakultet
Ivica Matotek CARNet
Biserka Maurer Geodetska tehnička škola
Silvija Mavrić OŠ Vladimira Nazora Vrsar
Ivana Mažar Marušić OŠ Dragutina Tadijanovića
Ratko Medan Geodetska tehnička škola
Danijela Medjed-Sertić Osnovna škola Viktorovac
Milomir Menciger Gimnazija Vladimira Nazora Zadar
Sandra Mendrila Profil Klett
Zlatko Menđušić Pučko otvoreno učilište Zagreb
Ivan Mesić King ICT
Ivan Meštrović Srednja škola Brač
Hrvoje Meštrović Primakon d.o.o.
Luka Mičetić Fakultet zdravstvenih studija Rijeka
Adriana Mihalić Šebelja Osnovna škola Vladimira Nazora
Nikica Mihaljević OŠ dr. Ante Starčevića
Nikolina Mihić Osnovna škola Josipa Kozarca
Dubravka Miklec Osnovna škola Ive Andrića
Lidija Mikšić Ekonomsko-turistička škola
Suzana Mikulić Ekonomsko-birotehnička škola Split
Stjepan Mikulić CARNet
Magdalena Mikulić OŠ Ivan Meštrović
Marijana Milas Baće Sedam IT d.o.o.
Tomislav Milek OŠ Lovre pl. Matačića
Ljiljana Miletić Gimnazija
Irena Miletić Filozofski fakultet sveučilišta u Rijeci, Odsjek za psihologiju, centar za primijenjenu psihologiju
Antonija Miličević CARNet
Đivo Milić CARNet
Ivana Milić Profil Klett d.o.o.
Petar Milina Samsung
Mario Miloloža Elektrotehnički fakultet Osijek
Ana Mirić OŠ Petra Studenca Kanfanar
Milan Mirko Vipnet d.o.o.
Marina Mirković Tehnička škola Požega
Ivana Mišetić CARNet
Zrinka Mišmaš Osnovna škola Antuna Gustava Matoša
Hrvoje Mladinić Osnovna škola Mertojak
Ružica Mlinarić Srednja škola Dugo Selo
Luka Mlinarić CARNet
Mirko Moguljak Stomatološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Vedran Mornar Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Igor Movre Opća bolnica Karlovac
Mihaela Mrakovčić Pernar OŠ Kostrena
Bosa Mrazović OŠ Ivana Filipovića
Mile Mrđen Odašiljači i veze d.o.o.
Zlatko Mrkić Gimnazija A. G. Matoša Đakovo
Damir Mrkonjić Institut za jadranske kulture
Srđan Mršulja Učenički dom Kvarner
Goran Mučnjak Osnovna škola Dobriše Cesarića
Aleksandra Mudrinić Ribić CARNet
Eldis Mujarić CARNet
Iva Naranđa II. OŠ Čakovec i OŠ Vladimira Nazora Pribislavec
Sandra Nasić OŠ K.Š. Gjalskoga
Vesna Negrić Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
Tomislav Negulić CARNet
Natalija Nemčić Sedam IT d.o.o
Hrvoje Nemec OŠ Ive Andrića, Zagreb
Asger Skov Nielsen Skoleafdelingen
Anita Nikić Osnovna škola Poličnik
Vesko Nikolaus Agencija za odgoj i obrazovanje
Violeta Nikolić OŠ Vežica
Palmina Novak Osnovna škola Ivanovec
Albert Novak CARNet
Vladimir Novaković Osnovna škola Ivana Perkovca
Luka Novaković OŠ A. G. Matoš Vinkovci
Dražen Novina Storm computers
Vera Obrovac OŠ Slavka Kolara
Josip Očko Škola za montažu instalacija i metalnih konstrukcija
Branka Okroša OŠ Dubrava
Dražen Oletić OŠ Kuršanec
Ivan Olujic Cisco
Tauno Olju Ernst & Young savjetovanje
Vlasta Opačak Tehnička škola i prirodoslovna gimnazija R. Boškovića
Krešimir Ordanić Osnovna škola Oroslavje
Đurđa Oreški Ekonomsko-turistička škola Karlovac
Daniela Orlović OŠ Draganići
Anton Orzes Gimnazija Gospić
Tomislav Ostojić Gimnazija dr. Ivana Kranjčeva Đurđevac
Renata Ozorlić Dominić Agencija za odgoj i obrazovanje
Željka Pačalat Prva gimnazija Varaždin
Tonći Padovan OŠ Blato
Ivica Paić Osnovna škola Nedelišće
Anja Paić Čolaković CARNet
Valentina Pajdaković OŠ Zrinskih i Frankopana, Otočac
Michelle Palin St. Mary's catholic primary school
Damir Paparić Srednja škola Markantuna De Dominisa Rab
Sabina Papić OŠ Vladimira Nazora Vrsar
Andreja Papić Medicinska škola
Željko Papković OŠ K.Š. Gjalskoga
Tanja Paris OŠ Vijenac
Magda Pašalić Ekonomski fakultet u Splitu
Krešimir Pavelin Sedam IT d.o.o.
Marijana Pavičić OŠ Dragojle Jarnević
Ilija Pavić OŠ Vladimir Nazor
Nenad Pavlinić Industrijska strojarska škola
Irena Pavlović Srednja škola Čazma
Sanja Pavlović Šijanović Gimnazija Vukovar
Jozica Pažanin Ekonomsko - birotehnička škola
Kyle Peck Penn state University
Goran Pečarina HSM informatika
Saša Peček Srednja škola Novi Marof
Dubravko Penezić SRCE, Sveučilište u Zagrebu, Sveučilišni računski centar
Robert Pentek Osnovna škola Andrije Palmovića Rasinja
Josip Peran Srednja škola kneza Branimira Benkovac
Zdravko Peran Tehnička škola Šibenik
Vojin Perić Benq Austria gmbh
Smiljana Perić II. Gimnazija
Marin Perinić Pomorska škola Zadar
Ana Perišić Agencija za mobilnost i programe EU
Mirjana Perišić OŠ Dragutina Kušlana
Vanja Perkovic Komercijalno trgovačka škola Split
Paula Perković OŠ dr. Jure Turića
Vranko Perković Osnovna škola Ivana Lovrića
Svetko Perković Pomorska škola Zadar
Lidija Peroš Osnovna škola
Ebba Persson Karlbergsskolan, Kă¶ping, Sweden
Krunoslav Peter Nastavni zavod za javno zdravstvo
Nataša Petković Osnovna škola Turanj
Jelena Pevec Vipnet d.o.o.
Marijana Pezelj CARNet
Hermina Pilat Sedam IT d.o.o.
Dijana Plantak Vukovac Fakultet organizacije i informatike
Tamara Plastić Klesarska škola
Igor Plavčić Grad Zagreb
Eduard Plećaš OŠ Novigrad
Vilim Plužarić Alfa d.d.
Franciska Plješa Osnovna škola Ivana Rabljanina
Anamarija Pogorelec OŠ Hreljin
Damir Polak Obrtna tehnička škola u Splitu
Zlatko Polenus Profil Klett d.o.o.
Sanja Polić Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Branka Pollak Glazbena škola Pavla Markovca
Ivan Polojac Samsung
Sandra Poljak OŠ Dore Pejačević Našice
Petar Poljak Uzmi to d.o.o.
Žarko Popović I. Osnovna škola Vrbovec
Božica Posuda Srednja škola dugo selo
Josip Požega Srednja škola Ivan Švear
Toni Pralas CARNet
Sanja Prelogović Osnovna škola
Bogdanka Prelošćan Osnovna škola Viktorovac
Petra Premerl CARNet
Gordan Premuš Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Goranka Preskočil III. Osnovna škola Bjelovar
Sonja Pribolšan-Pongračić OŠ Ludina
Ružica Primorac Osnovna škola Josipa Kozarca
Tatjana Priselac OŠ Izidora Kršnjavoga, Zagreb
Tatjana Pristovnik King ICT d.o.o.
Vinka Prizmić Srednja škola Vela Luka
Svjetlana Prkić Osnovna škola kaštanjer Pula
Jack Proctor St. Mary's catholic primary school
Josip Prološčić
Andrijana Prskalo Maček CARNet
Sanja Prša OŠ Vladimir Nazor
Iakovi-Eirini Psarrianou Junior school of Kefalos
Ivica Puljak FESB, Split
Ivana Puljiz Agencija za mobilnost i programe EU
Mirela Puškarić OŠ Zapruđe
Adela Puškarić Turković Agencija za mobilnost i programe EU
Maja Quien CARNet
Tomaž Račič Izdavačka kuća Klett d.o.o.
Dragica Rade OŠ Rikard Katalinić Jeretov
Janko Radigović Školska knjiga
Tanja Radiković Osnovna škola Ivanovec
Luisa Radišić SŠ Antun Matijašević Karamaneo Vis
Bojan Radišić Veleučilite u Požegi
Magdalena Radočaj Gornjogradska gimnazija
Branko Radojević CARNet
Ivica Radošević OŠ dr. Jure Turića
Sandra Radulovski Srednja škola Brač
Nedeljka Rajačić Osnovna škola Pehlin
Luka Rajčić Ministarstvo rada i mirovinskoga sustava
Nikolina Rajić CARNet
Igor Rajić Oracle hrvatska d.o.o.
Daniel Rakijašić Gimnazija M.A.Reljkovića Vinkovci
Josip Ramić CARNet
Davor Ramljak Ekonomsko-birotehnička škola Split
Marcela Rasonja Srednja škola Oroslavje
Petar Rastić Asbis hrvatska
Zdravko Rašić Pravni fakultet Osijek
Ivan Ratković OŠ Horvati
Filip Relja Graditeljsko-geodetska tehnička škola
Tea Režek Agencija za mobilnost i programe EU
Ana Ribić Graditeljska, prirodoslovna i rudarska škola Varaždin
Kristina Rismondo XV. gimnazija
Leida Rizvan-Sikimić Sveučilište u Splitu - rektorat
Dejan Rogan HSM-informatika d.o.o.
Smiljana Roguljić Osnovna škola Mladost
Marko Rosić Sveučilište u Splitu
Aleksandra Rosić Samsung Electronics / Zavod za vrednovanje kvaliteta obrazovanja i vaspitanja
Ivica Rozijan Srednja škola Krapina
Maristela Rubić I. Gimnazija Split
Iva Rudi M San grupa d.d.
Božica Ruk Osnovna škola
Đurđa Rukavina OŠ Rečica
Ivana Rupić OŠ Jurja Šižgorića
Zlatko Rusan Osnovna škola Visoko
Ivana Ružić I. Osnovna škola Čakovec
Suzana Ružić Mateljan Zdravstvena škola
Dragan Sabljak Gimnazija Bernardina Frankopana
Jasminka Sabol Mužinić Točka promjene d.o.o.
Ana marija Sačer OŠ Majstora Radovana
Nataša Salamon Rebić Osnovna škola Viktora Kovačića Hum na Sutli
Anđelka Salopek OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin
Sandra Salopek OŠ Viktora Cara Emina
Sanjica Samac OŠ Vladimir Nazor Virovitica
Luka Samardžija Veleučilište u Požegi
Boris Samardžija CARNet
Amela Sambolić Beganović Zavod Republike Slovenije za šolstvo
Zoran Sardelić OŠ Blato
Maja Sarić OŠ Trilj
Ana Savanović Gorišek CARNet
Bojan Savić Kreativno pero
Aleksandra Schill Strojarska i prometna škola Varaždin
Bojan Schmidt CARNet
Jane Sclaunich Prva riječka hrvatska gimnazija
Gordana Sekulić-Štivčević IV. Gimnazija
Blerim Sela Perpetuum mobile d.o.o.
Željka Sente Osnovna škola Stjepana Radića
Krešimir Serdarušić Školska knjiga
Marjana Seršić OŠ Zamet
Mladen Sesvečan II. Osnovna škola Vrbovec
Joe Sheik University Heights
Dražan Sikirica OŠ Gornja Vežica
Romaldo Singolo Pomorski fakultet Split
Irena Sinovčić Trumbić I globe j.d.o.o.
Sabit Sivić Obrtnička škola za osobne usluge
Draženka Skupnjak OŠ Petrijanec
Armando Slaviček Geodetska tehnička škola
Ivanka Sluganović I. Tehnička škola tesla
Ivana Smint Tehnička škola Sisak
Marijana Smolčec Gimnazija Bernardina Frankopana
Davor Sokač Srednja škola Oroslavje
Emina Sokolić Osnovna škola Mate Lovraka
Zlatan Soldo Geodetska tehnička škola
Jasna Soldo OŠ Špansko Oranice
Brankica Soldo Prirodoslovna škola Vladimira Preloga
Anamarija Sorić Ćustić CARNet
Lidija Sosa Šimenc OŠ Izidora Kršnjavoga
Anna Sowinska School4child Poland
Tamara Srnec Gimnazija Josipa Slavenskog Čakovec
Damir Srnec Graditeljska škola Čakovec
Nastja Srok OŠ Viktora Cara Emina
Denis Stanarević Hewlett-Packard
Marko Stanec CARNet
Boris Stanić Fakultet elektrotehnike i računarstva
Sara Stanić Rochester institute of technology Croatia
Zvonimir Stanić CARNet
Ivan Stanić Opstanak d.o.o.
Kristina Stanko OŠ Ludbreg
Ante Starčević OŠ Vladimir Nazor
Sanda Starešina CARNet
Zlatko Stić Priroslovna škola Vladimira Preloga
Slaven Stojanović HSM-informatika d.o.o.
Siniša Stričak 1. Osnovna škola Čakovec
Darka Sudarević III. Gimnazija
Krešimir Supanc OŠ Jure Kaštelana
Ana Sušnik-Mudrić Osnovna škola Klana
Zoran Sušanj Filozofski fakultet Sveučilišta u Rijeci, odsjek za psihologiju, centar za primijenjenu psihologiju
Darinka Svetec Srednja škola Dugo Selo
Boris Sviličić Sveučilište u Rijeci, pomorski fakultet u Rijeci
Draženka Šebek Osnovna škola Tenja
Petra Šerbec M San grupa d.d.
Boris Šest Hvatski telekom d.d.
Ivan Šetin PMF-Biološki odsjek
Maja Šmit Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Tihomir Šmitpeter OŠ Vilima Korajca
Ivica Šnajder Veleučilište u Požegi
Davor Šokac OŠ Matije Petra Katančića
Ruzarijo Šoša Medicinska škola Ante Kuzmanića
Biserka Špiljak OŠ Viktora Kovačića Hum na Sutli
Saša Špoljarić OŠ Đuro Ester
Darko Šprem Geotehnički fakultet
Ivan Švaganović Gimnazija Matije Antuna Reljkovića
Iva Švenda Osnovna škola Stjepana Radića
Blaženka Šantalab Osnovna škola Slavka Kolara
Anamari Šarin Osnovna škola Ivana Rabljanina Rab
Stiven Šijak OŠ Ludbreg
Željka Šikić OŠ dr. Jure Turića
Rade Šimičević Gimnazija Vladimira Nazora
Ivan Šimić Hertronic
Marinko Šimunek I. Osnovna škola Vrbovec
Željko Šimunić Osnovna škola Pehlin
Renata Šimunko CARNet
Tomislav Šipek Gimnazija Petra Preradovića
Mario Šipek V. Osnovna škola Varaždin
Monika Šipek Strojarska i prometna škola
Tamara Široka Prva riječka hrvatska gimnazija
Branko Škara Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova - Pula
Vesna Škreb Salamunić OŠ Cvjetno naselje
Ivana Škrobo Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica
Dragana Škrtić OŠ Banija
Goran Škvarč CARNet
Ivica Štefanac Industrijska strojarska škola
Marina Štefanac Spektar putovanja
Domagoj Štefanović Prehrambeno-biotehnološki fakultet
Milan Štimac Gimnazija Gospić
Petra Štingl Raić OŠ Dragutina Kušlana
Izabela Šubić CARNet
Danijela Šumić OŠ Antuna Mihanovića
Goran Šurina Geodetska tehnička škola
Mihael Šutalo Šumarski fakultet Zagreb
Alma Šuto OŠ Zmijavci
Marijana Tadić OŠ Dragutina Tadijanovića
Damir Tadić Profil Klett d.o.o.
Ivančica Tajsl Dragičević Osnovna škola Trnjanska
Danijela Takač OŠ Pantovčak
Jelena Talaja Opstanak d.o.o.
Petar Taler Odjel za matematiku, sveučilište u Osijeku
Spomenka Tarandek Druga gimnazija Varaždin
Marija Tepalović OŠ Kuršanec
Lena Thorstrand Jansson Karlbergsskolan, Kă¶ping, Sweden
Diego Tich OŠ Gornja Vežica
Nenad Tičarić TNT studio d.o.o.
Jasna Tingle CARNet
Daliborka Todorović OŠ Vladimira Nazora Crikvenica
Karmen Toić Dlačić OŠ Fran Franković Rijeka
Heidi timmermann Tolderlund Skoleafdelingen
Ljubomir Tomić Srednja strukovna škola Antuna Horvata
Vesna Tomić Gimnazija A. G. Matoša, Đakovo
Katarina Tomić Infocumulus d.o.o.
Gordan Tomić Osnovna škola Ivana Perkovca
Josip Tomišić Lamaro digital d.o.o.
Alma Tomljanović OŠ Šijana
Karmen Tonšetić OŠ Bogumila Tonija
Fuad Topčagić Tehnička škola Sisak
Irena Tošić Osnovna škola Zvonimira Franka Kutina
Damir Trbušić  
Ivo Tunjić Asoo
Elena Turci European Schoolnet
Anđelka Turković Osnovna škola Čazma
Tomica Turković OŠ Vladimir Nazor
Karlo Tutek-Primorac Sveučilište u Dubrovniku
Dubravka Ujčić Lukšić Srednja škola Buzet
Ivan Uzun OŠ Domovinske zahvalnosti
Jelena Valčić CARNet
Tamara Valčić OŠ Šime Budinića
Vladimir Valić Ekonomsko-turistička škola
Valter Vasić Sveučilište u Zagrebu fakultet elektrotehnike i računarstva
Nataša Velenik OŠ Jože Šurana Višnjan
Tajana Velikanja OŠ Stoja Pula
Ina Venier OŠ Vladimira Nazora Rovinj
Ela Veža OŠ Trstenik
Davor Vidaković Medicinska škola Ante Kuzmanića
Sandra Vidović Prva riječka hrvatska gimnazija
Jasminka Viljevac Gimnazija Petra Preradovića
Anamarija Vincetić Lešić Osnovna škola Stjepana Antolovića
Ina Vitaljić OŠ Komiža
Ružica Vitman Sović Osnovna škola Zapruđe
Jurica Vladanović Opstanak d.o.o.
Perica Vladanović Opstanak d.o.o.
Zoran Vlah CARNet
Senka Vlahek-Šimunić Osnovna škola Ivana Perkovca
Tonći Vlahović Klesarska škola
Ivana Vlašić Ekonomska škola Imotski
Arijana Volmost OŠ Milana Langa
Petra Vondra Fakultet organizacije i informatike
Gordana Vorkapić Jugovac OŠ Poreč
Jurica Vratarić CARNet
Danijel Vrbanc Željeznička tehnička škola Moravice
Vesna Vrbošić OŠ Vijenac
Marija Vrdoljak OŠ dr. Ante Starčevića
Monika Vričko Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Ivana Vugdelija CARNet
Vladimir Vuger OŠ Vugrovec-Kašina
Nikola Vujačić Gimnazija Pula
Milan Vujović Samsung Electronics
Branka Vuk CARNet
Sanja Vukov-Colić Spektar putovanja
Domagoj Vuković Elektrotehnički fakultet Osijek
Marin Vuković Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu
Mate Vukušić Tehnička škola Ruđera Boškovića Vinkovci
Monika Vuletić OŠ Braća Radić, Martinska Ves
Kristina Vulin Gimnazija Antuna Vrančića
Kristijan Vulinović Udruga HUPRT
Geoff Walton Northumbria University
Irena Weigand Centar za odgoj i obrazovanje
Chan Woo park Samsung
Davorka Zadravec Komšić Osnovna škola Otok
Marijana Zagorac Vipnet d.o.o.
Ivana Zakanji OŠ Franje Krežme Osijek
Josip Zdelar Srednja škola Ludbreg
Perović Zdenka OŠ Stoja Pula
Ana Zdjelarević OŠ dr. Stjepan Ilijašević
Damir Zec IBM Hrvatska d.o.o.
Tatjana Zemljić Gimazija Sesvete
Anna Ziemecka-Poteraj 36,6 Competence centre
Dinko Zima Veleučilište u Požegi
Loredana Zima-Krnelić OŠ Vežica
Oliver Zofić Microsoft
Magdalena Zrilić CARNet
Marinko Zubac Gimnazija Metković
Željka Zubović OŠ Jurja Dalmatinca Pag
Antun Zupanc OŠ pri specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice
Nataša Zvonar OŠ Milana Begovića
Matija Žabić CARNet
Jadranka Žarković-Pečenković Agencija za odgoj i obrazovanje
Lareta Žubrinić OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica
Krunoslav Žubrinić Sveučilište u Dubrovniku
Brankica Žugaj Gimnazija Velika Gorica
Milan Žunar Strojarska i prometna škola
Igor Žutić Obrtničko-industrijska škola
preskoči na navigaciju