preskoči na sadržaj
Prezime Ime Ustanova
Abramić Vlasta Graditeljska škola Čakovec
Abramović Marijan STŠ Faust Vrančić
Acalin Aleksandra Medicinska i kemijska škola Šibenik
Ambruš Maršić Mirta Profil International
Anđelić Vesna Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Atanasov Jasna OŠ Ivana Gundulića
Auguštan Ivan Tehnika
Babić Dunja Agencija za mobilnost i programe EU
Babić Savka Centar Vinko Bek
Babić Magdalena OŠ Vrbani
Babić Zoran Prva ekonomska škola
Bačelić Danijel Samsung Electronics Adriatic (SEAD)
Bačić Saša OŠ Rikard Katalinić Jeretov
Bačnik Andreja Zavod RS za šolstvo
Bajer Aleksandar CARNet
Bajo Dario Ericsson Nikola Tesla d.d.
Bak Željko VIPnet d.o.o.
Balen Hrvoje Algebra
Banjeglav Branko VIPnet d.o.o.
Barešić Jelena Osnovna škola Generalski Stol
Barišić Plamenko KING ICT d.o.o.
Bartolović Ivan Učiteljski fakultet u Osijeku
Bašić Kantolić Sandra OŠ Silvija Strahimira Kranjčevića Zagreb
Bauk Boris Hewlett-Packard d.o.o.
Bedenik Barbara Osnovna škola Vladimira Nazora
Belamarić Goran Tehničko veleučilište u Zagrebu
Belinić Denis CARNet
Beljo Lučić Ružica MZOS
Benat Gordana CARNet
Berović Mladenka Prometno-tehnička škola Šibenik
Bešić Damir XVI. gimnazija
Bilas Tihi Sveučilište u Dubrovniku
Bilić Juraj CARNet
Bilić Danka Hostesa
Bilić Marija Hostesa
Bilić Saša Hrvatski Telekom d.d.
Biščanić Iva Storm Grupa
Blagus Josipa OŠ Bukovac
Blažeka Kristinka Tehnička škola Čakovec
Blažić Arjana IX. gimnazija
Blum Ljiljana Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar
Bobičanec Mihael Gimnazija Antuna Gustava Matoša
Bogdanović Dijana Atlas turistička agencija d.d.
Bohr Aron Hrvatski savez informatičara
Boj Nataša III. osnovna škola Čakovec
Bone Jerneja Zavod RS za šolstvo
Boras Filip Hrvatsko katoličko sveučilište
Borčić Ines Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova rijeka
Boroš Željko CARNet
Bosanac Ozren Gimnazija Bjelovar
Bošnjak Ivan KING ICT d.o.o.
Bošnjak Damir Tehnička škola Zagreb
Bošnjak Vojislav Zdravstveno učilište Zagreb
Bračković Samir Storm Computers d.o.o.
Bralić Vladimir Veleučilište Velika Gorica
Brnić Neva Ekonomska škola Mije Mirkovića Rijeka  Rijeka
Bronzin Tomislav CITUS d.o.o.
Bubanović Alan BT Net d.o.o.
Bubica Nikolina OŠ Mokošica
Bucić Pavle Gimnazija Požega
Budić Hrvoje Veleučilište u Požegi
Budojević Ana OŠ Gornje Vrapče
Bujanović Marija Škola za modu i dizajn
Bulešić Milić Sonja Ekonomska škola Pula
Buršić Damir Klasična gimnazija
Buzov Ivica Upravna škola Zagreb
Capan Ivan CARNet
Car Anita KING ICT d.o.o.
Car Zlatan Sveučilište u Rijeci
Carev Mirela CARNet
Cho, Senior Vice President Bum-Coo Samsung Electronics Co., Ltd.
Crnčević Mato Škola za medicinske sestre Mlinarska
Cvitković Maja Športska gimnazija
Czwyk Marić Antonela Agencija za odgoj i obrazovanje
Čač Janez Republika Slovenija  Ministrstvo za izobraževanje  znanost in šport
Čakmak Jagor CARNet
Čekolj Tomislav SŠ Bedekovčina
Čelar Stipe FESB
Čović Gusić Nikolina OŠ Trilj
Čuk Andreja Zavod Republike Slovenije za šolstvo
Čular Marijo Tehnička škola Šibenik
Čut Tomislav Visoko gospodarsko učilište
Čutura Branka Tehnička škola u Imotskom
Ćavar Elizabeta student
Ćavara Saša CARNet
Ćosić Nino CARNet
Ćosović Bajić prof.dr.sc. Slavica Tehničko veleučilište u Zagrebu
Dabro Dubravka Škola za dizajn  grafiku i održivu gradnju  Split
Dadić Damir HŽ Putnički prijevoz d.o.o.
Dakić Mario Prirodoslovno-matematički fakultet  Geografski odsjek
Darko Perhoc CARNet
Dasenčić Eterović Sandra Osnovna škola Supetar
Debeljuh Andrea Sveučilište J. Dobrila u Puli
Dejanović Lucija CARNet
Dejanović Radoslav Operacijski sustavi d.o.o.
Delaš Dinko KING ICT d.o.o.
Delić Branimir HEP d.d.
Delić Suzana Osnovna škola Horvati
Delić Hrvoje RECRO-NET d.o.o.
Deljac Saida V. gimnazija Zagreb
Detoni Igor Samsung Electronics Adriatic (SEAD)
Dimovski Zoran Osnovna škola Žakanje
Dmitrović Aco Forum HrEduIT
Dobrenić Dobriša Srce
Dobrić Petar OŠ Julija Klovića
Domijan Marijan KING ICT d.o.o.
Dominis Šestan Anita Srednja škola Biograd na Moru
Domović Daniel CARNet
Draganjac Marija OŠ Rečica
Dragoslavić Marijana Osnovna škola Maria Martinolića
Dragovan Stane OŠ Bistrica ob Sotli
Draženović Martina OŠ bana Josipa Jelačića
Dukić Predrag OŠ Vidikovac
Đurić Tanja Učiteljski fakultet u Osijeku  dislocirani studij u Slavonskome Brodu
Fabina Kristijan MICRO-LINK
Fastić-Pajk Ivana CARNet
Filipović Vinko Agencija za odgoj i obrazovanje
Filipović Antun Matija Visoka škola za sigurnost
Fištrović Snježana OŠ Generalski Stol
Flogie Andrej Zavod Antona Martina Slomška
Forjan Danijel OŠ Domovinske zahvalnosti Knin
Francetić Davor CARNet
Franić Sonja Microsoft Hrvatska
Franušić Marino Veleučilište u Rijeci
Fresl Branka CARNet
Gačina Bilin Mirjana Zdravstena škola Split
Gajšak Carla Astrid OŠ Dragutina Domjanića Zagreb
Gajšak Petra CARNet
Gajšek Robert Osnovna šola Hruševec Šentjur
Gasparini Iva Hostesa
Giacometti Vjekoslav Hrvatski savez informatičara
Gladović Dragan Tehnička škola Šibenik
Glasovac Sabina MZOS
Glavan Fredi OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija
Glavor Nataša CARNet
Gledec Gordan Sveučilište u Zagrebu  Fakultet elektrotehnike i računarstva
Gligora Tomislav Veleučilište Velika Gorica
Golec Iva OŠ Dragutina Domjanića  Sveti Ivan Zelina
Golub Ivana CARNet
Golub Aleksandar OiV
Gorenjak Stipe Forum HrEduIT
Goričanec Jelena Agencija za mobilnost i programe EU
Gotić Ivan OŠ Vrbani
Gradinščak Martina Storm Computers
Granfol Simona Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana
Grčić Igor Hewlett-Packard d.o.o.
Gregorić Tihana OŠ Juršići
Grgić Noršić Katarina OŠ Eugena Kumičića
Gržinić Toni CARNet
Gucek Marko CARNet
Gudelj Ivanka Obrtničko-industrijska škola u Imotskom
Gurović Ivana OŠ Vjenceslava Novaka
Hafner Vedran Cisco Systems Hrvatska
Ham Marcus Samsung
Harapin Filip CARNet
Harjač Nevenka OŠ Ante Starčevića Lapoglava
Hartmann Jens Gerhard Hrvatski Telekom d.d.
Havranek Jasmina Agencija za znanost i visoko obrazovanje
Horvat Hrvoje CARNet
Horvat Ivo LZMK
Hrebak Željko Međimursko veleučilište u Čakovcu
Hribar Martina CARNet
Hribar Ana OŠ Pušća
Hrisoho Tomislav RECRO-NET d.o.o.
Huđek Miroslav Varaždinska županija
Hukavec Ivan Storm Computers
Ilenić Iris OŠ Luka
Išek Hrvoje Hrvatski Telekom d.d.
Ivančević Miroslav CARNet
Ivanišić Marin Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu
Ivanković Renata CARNet
Ivanković Damir Institut za oceanografiju i ribarstvo
Ivčin Marina OŠ Ksavera Šandora Đalskog
Iveković Matija RECRO-NET d.o.o.
Ivković Sandra OŠ Vjenceslava Novaka
Ivošević Jelušić Danijela Osnovna škola Kozala
Jakopec Tomislav Filozofski fakultet u Osijeku
Jakšić Milana OŠ Sveti Matej
Jančić Davorin OŠ Ivane Brlić Mažuranić
Janeš Mirta CARNet
Janko Vesna II. osnovna škola Bjelovar
Jelen Sonja Zavod Republike Slovenije za šolstvo
Jeras Vladimir DHMZ
Jeras Vlatka OŠ Jure Kaštelana
Josić Paula Megaron
Jovanović Doc. dr. sc. Željko Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Jovičić Goran OT - Optima telekom d.d.
Jović Jasna CARNet
Jozanović Vladimir OŠ Ivana Kozarca Županja
Jugo Gordana CARNet
Jukić Alojzije Hewlett-Packard d.o.o.
Jukl Tomislav Hrvatsko katoličko sveučilište
Jurak Karolina OŠ Kupljenovo
Jurčić Alan CARNet
Jurgec Bojan CARNet
Juričić Dinka Školska knjiga
Jurišić Ante Sedam IT d.o.o.
Jurjević Edita OŠ Ljubo Babić
Jurković Mirjana Glazbena škola Pavla Markovca
Jurković Koren Silvija Geodetska tehnička škola
Kacian Davorin Visoka škola za sigurnost
Kadić Edin Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
Kalebić Maja OŠ Vidikovac
Kanižaj Tomislav RECRO-NET d.o.o.
Karin Domagoj OŠ Stjepan Radić
Katavić Ivana AZOO
Kenfelj Hrvoje AXIS HRM d.o.o.
Kermek Dragutin Fakultet organizacije i informatike
Kirchmayer Dalibor CARNet
Kladarić Gjuro Filozofski fakultet ZG
Klarić Juraj KING ICT d.o.o.
Kmetič Silva Zavod RS za šolstvo
Knego Doris PMF Split
Knežević Ana OŠ Veliko Trgovišće
Kniewald Ines OŠ Augusta Harambašića
Kobeščak Zdenko OŠ Stjepana Radića
Kociper Andrej Osnovna sola Cerkvenjak-Vitomarci
Kokić Ivana OŠ Trnsko
Kolarek Barbara CARNet
Kolarić Davor OŠ Vežica
Kolenko Ivan Ekonomska šola Celje
Kolundžić Dragica OŠ Horvati
Kondić Nikša Pomorska škola Split
Konjušak Edita OŠ Šećerana
Korčanin Marinko Srednja škola Jelkovec
Korizma Štefica OŠ Stenjevec
Korman Elvira Prehrambeno-tehnološka škola
Korša Lidija CARNet
Kos Renata Centar za odgoj i obrazovanje Tomislav Špoljar
Kovač Mario Fakultet elektrotehnike i računarstva
Kovač Zoran Gimnazija Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci
Kovač Iva Hostesa
Kovačević Radovan CARNet
Kovačević Tome Osnovna škola Mejaši  Split
Kovačević Željko Tehničko veleučilište u Zagrebu
Kovačić Danijel CARNet
Kozak Rudolf Hewlett-Packard
Krajina Andrea Fakultet matematike i informatike u Göttingenu
Kralj Sanela OŠ Siniše Glavaševića
Kralj Lidija OŠ Veliki Bukovec
Kralj-Smirčić Jelena OŠ Turnić
Kramar Saša ISKON Internet d.d.
Kranjčević Kristina Centar za odgoj obrazovanje i rehabilitaciju
Kravjar Julius Centrum vedecko-technických informácií SR
Krčum Jelena Pomorska škola Split
Krelja Kurelović Elena Veleučilište u Rijeci
Krišković Gabrijela OŠ Zamet
Krnić Ivan CROZ
Krstičević Katarina Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
Kružić Stanko Sveučilište u Splitu
Krznarić Marko VugerGRAD
Kuhtić Vjekoslav COO Vinko Bek
Kuk Hrvoje Američka visoka škola za managemant i tehnologiju
Kukolja Taradi Sunčana Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu
Kukuljan Dario OŠ Vazmoslav Grželja Buzet
Kupres Dragana CARNet
Kurtović Lana Medicinska škola Dubrovnik
Lazar Vesna XVI. gimnazija
Lebinac Vladimir Veleučilište Velika Gorica
Ledinek Danijela OŠ Podgorje pri Slovenj Gradcu
Lee Dockwon Samsung
Leipold Davor CARNet
Leko Adrijana OŠ dr.F.Tuđman Šarengrad
Librić Radojević Vanja CARNet
Lieli Tomislav Agencija za komercijalnu djelatnost d.o.o.
Lipovac Marinko Odjel za stručne studije
Lisac Hrvoje CARNet
Lovričević Mirko Sveučilište u Splitu  Sveučilišni odjel za stručne studije
Lovrić Nataša Ministarstvo znanosti  obrazovanja i sporta
Lovrić Gordan Osnovna škola Strožanac Podstrana
Lovrinić Jan CARNet
Lucin Zlatković Margarita Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
Lučić Kristina Gimnazija Velika Gorica
Lukić Sandra Ministarstvo znanosti  obrazovanja isporta
Lukšić Davor Medicinski fakultet u Splitu
Makovac Dean TSŠ Leonardo da Vinci Buje
Maletić Marin Lamaro
Maljevac Branko CARNet
Mamuzić Igor RECRO-NET
Mandarić Spomenka Druga gimnazija Varaždin
Mandić Deni Itel d.o.o.
Maravić Jasminka CARNet
Marčinković Bogomir OŠ Bistrica ob Sotli
Margetić Leon CARNet
Marić Ana Marija OŠ Remete
Marić Ivan Srce
Markotić Domagoj CARNet
Marković Branka BT NET d.o.o.
Marković Tina CARNet
Marković Antonija Hostesa
Marković Bilić Željka OŠ Veliki Bukovec
Markučič Zlatka XV. gimnazija  Zagreb
Markulin Ivica CARNet
Markulin Tihomir CARNet
Markun Puhan Nives Zavod RS za šolstvo
Marmelić Emil CARNet
Marušić Dario CARNet
Matasić Iva Consulio
Matić Nino Hewlett-Packard d.o.o.
Matić Snježana Strukovna škola Sisak
Matić Ivan Veleučilište Velika Gorica
Matić-Roško Biserka Osnovna škola Horvati
Matko Predrag OŠ Slava Raškaj Ozalj
Matković Mario BT NET d.o.o.
Matković Matko Studentski centar Split
Matoš Goran Osnovna škola Samobor
Matotek Ivica CARNet
Matulić Aljoša OŠ Sveti Matej
Maurer Biserka Geodetska tehnička škola
Medan Ratko Geodetska tehnička škola
Medvedović Davorka OŠ Rovišće
Menđušić Zlatko Pučko otvoreno učilište Zagreb
Meštrić Hrvoje Poslovno-inovacijska agencija Republike Hrvatske – BICRO
Meštrović Marko Veleučilište Marko Marulić u Kninu
Mikoč Mirna Samsung
Mikrut Dražan Škola za dizajn  grafiku i održivu gradnju Split
Mikulić Stjepan CARNet
Mikulić Suzana Ekonomsko-birotehnička škola
Miletić Ljiljana Gimnazija
Miličić Drago Hotelijersko turistička škola
Milina Petar Storm Computers d.o.o.
Milinović Miroslav Srce
Milković Duška Poljoprivredna škola Zagreb
Miloknoja Darko Osnovna škola Cvjetno naselje
Miloloža Mario Elektrotehnički fakultet Osijek
Milović Marin CARNet
Mirko Milan VIPnet d.o.o.
Mirković Marina Tehnička škola  Požega
Mišetić Ivana CARNet
Mišić Nikola CARNet
Miškov Nataša OŠ Petra Krešimira IV.
Mišković Filipa Samsung
Mlinarić Luka CARNet
Mornar prof.dr.sc. Vedran Fakultet elektrotehnike i računarstva
Mrazović Bosa OŠ Ivana Filipovića
Mrčela Prof.dr.sc. Tomislav Sveučilište J. J. Strossmayera u Osijeku
Mrkonjić Damir Institut za jadranske kulture
Mršulja Srđan Učenički dom Kvarner
Mucko Žan Supra Net Projekt d.o.o.
Mudrinić Ivica Hrvatski Telekom d.d.
Mudrinić Ribić Aleksandra CARNet
Mujarić Eldis CARNet
Nalis Matija TomSoft d.o.o.
Negulić Tomislav CARNet
Nemec Hrvoje OŠ Ive Andrića  Zagreb
Nevžala Jasmina Hostesa
Nikolic Violeta Os Vežica
Nikolić Mihael Os za klasicni balet i suvremeni ples
Novak Albert CARNet
Novaković Julijana III.gimnazija Split
Novina Dražen Storm Computers d.o.o.
Novosel Mladen ZTM
Nježić Ankica MZOS
Olujić Ivan Cisco
Opačić Milorad X. gimnazija Ivan Supek
Ordanić Krešimir OŠ Oroslavje
Oreški Tanja Osnovna škola Orehovica
Orlović Ana CARNet
Orlović Daniela OŠ Draganići
Ostrelič Snježana Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
Ozorlić Dominić Renata Agencija za odgoj i obrazovanje
Papeš Zlatko KB Sveti Duh
Pastuović Branka Osnovna škola Brodarica
Pavičić David Forum HrEduIT
Pavić prof. dr.sc. Ivan Sveučilište u Splitu
Pavković-Dončević Vesna Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar
Pavlinušić Dobrica HULK
Pavlović Damir Veleučilište Velika Gorica
Pažanin Jozica Ekonomsko - birotehnička škola
Pečenković Enes DHMZ
Pejić Jelena Storm Grupa
Pek Gordana OŠ Šećerana
Pekorari Renata Digitalni informacijsko-dokumentacijski ured
Penezić Dubravko Srce
Perčič Kristijan Zavod Antona Martina Slomška
Perić Prof.dc.sc. Nedjeljko Fakultet elektrotehnike i računarstva
Perić Smiljana II. gimnazija
Perišić Davorin Perpetuum mobile d.o.o.
Perković Vanja Komercijalno trgovačka škola Split
Petek Kosjenka OŠ Vežica
Peter Krunoslav Zavod za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar
Petković Dubravka Osnovna škola Fažana
Petrak Jelka Sveučilište u Zagrebu  Medicinski fakultet
Pezelj Marijana CARNet
Pilat Sanja OŠ Rivarela
Pilipović Marina Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića
Pilko Ivana MZOS
Pisnjak Goran Ministarstvo znanosti obrazovanja i sporta
Pivac Jozo OŠ Strožanac
Platanić Miloš Samsung
Pleić Dino Visoka škola za sigurnost
Plenković Paulina Učiteljski fakultet  Dislocirani studij u Slavonskom Brodu
Polić Sanja Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta
Pollak Branka GŠ Pavla Markovca
Posuda Božica Srednja škola Dugo Selo
Premerl Petra CARNet
Prenđa Trupec Tatjana Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje
Prezime Ime Tvrtka
Priselac Tatjana OŠ Izidora Kršnjavoga
Prpić Lidija Učenički dom Kvarner
Prskalo Maček Andrijana CARNet
Puljak Ivica Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu
Quien Maja CARNet
Rade Dragica OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija
Radić Jasna Hostesa
Radojević Branko CARNet
Radovan Aleksander Veleučilište Velika Gorica
Rakovac Katica Gradska i sveučilišna knjižnica Osijek
Ramić Josip CARNet
Ramljak Davor Ekonomsko-birotehnička škola Split
Rašić Zdravko Pravni fakultet u Osijeku
Ratković Dražen HŽ Putnički prijevoz d.o.o.
Rauker Koch Marina Željeznička tehnička škola Moravice
Rendulić Krunoslav Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Repinc Goran Tehnička škola Daruvar
Resimović Semir LZMK
Ribić Ana Graditeljska  prirodoslovan i rudarska škola Varaždin
Rismondo Kristina XV Gimnazija
Rizvan-Sikimić Leida Sveučilište u Splitu
Robotić Vjekoslav Gimnazija "Fran Galović" Koprivnica
Roglić Ognjen Hewlett-Packard d.o.o.
Roić Roko KING ICT d.o.o.
Rumenović Nikola RECRO-NET d.o.o.
Rusan Radovan RECRO-NET d.o.o.
Ruzic-Baf Maja Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
Ružić Ivana I. OŠ Čakovec
Sabljak Dragan Gimnazija Bernardina Frankopana
Sabo Zdenko Škola za cestovni promet
Sadarić Hrvoje Ministarstvo socijalne politike i mladih
Sakač Krunoslav OŠ Ivan Benković
Salopek Anita Poljoprivredna škola
Samardžija Boris CARNet
Samarin Tomislav Osnovna Škola Bogumila Tonija
Schmidt Bojan CARNet
Sekereš Filip  
Sela Blerim Pepetuum Mobile
Seršić Marjana OŠ Zamet
Singolo Romaldo Pomorski fakultet Split
Sinković Danijela OŠ Stubičke Toplice
Sivić Sabit Obrtnička škola za osobne usluge
Slaviček Armando Geodetska tehnička škola
Smerdel Snježana Srednja škola Plitvička jezera
Smernić Nikola Studentski centar Split
Smolić Aleksandra Osnovna škola Srdoči
Smuđ Gordan RECRO-NET d.o.o.
Soldo Zlatan Geodetska tehnička škola
Sopi Gasper Hyperactive d.o.o.
Sorić Ćustić Anamarija CARNet
Sosa Šimenc Lidija OŠ Izidora Kršnjavoga
Spriovan Suncana FatDUX
Srdović Nevenka Učenički dom Ivanić Grad
Srnec Damir Graditeljska škola Čakovec
Stanec Marko CARNet
Stanić Zvonimir CARNet
Starešina Sanda CARNet
Steijaert Andres GEANT
Stipančić Tomislav Fakultet strojarstva i brodogradnje
Stjepanek Natalija Ekonomska i upravna škola Osijek
Strinić Goran Hrvatski hidrografski institut
Sudarević Darka III. gimnazija
Svetec Darinka Srednja škola Dugo Selo
Šakota Vesna CARNet
Šamec Marko CARNet
Šarić Bože Diverto d.o.o.
Šćulić Marijana Učiteljski fakultet u Osijeku  Dislocirani učiteljski studij u Slav. Brodu
Šest Boris Hrvatski Telekom d.d.
Šikić Željka OŠ dr. Jure Turića
Šimunek Marinko I. osnovna škola Vrbovec
Šimunko Renata CARNet
Škara Branko Glazbena škola Ivana Matetića Ronjgova
Škara Štefica OŠ Velika Mlaka
Škvarč Goran CARNet
Šmit Maja Ministarstvo znanosti  obrazovanja i sporta
Šoša Ruzarijo Medicinska škola Ante Kuzmanića Zadar
Špiranec Sonja Filozofski fakultet  Odsjek za informacijske i komunikacijske znanosti
Špirelja Damir Supra Net d.o.o.
Šprem Darko Geotehnički fakultet
Štefičar Tanja Storm Grupa
Štibi Ivana Druga srednja škola Beli Manastir
Šurina Tin Farmaceutsko-biokemijski fakultet
Šustra Željko ZTM
Šutalo Ivan Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Šutalo Vera MZOS
Šutalo Sanda Tehnička škola Karlovac
Šverc Magdalena Zavod Antona Martina Slomšja
Taler Petar Odjel za matematiku Sveučilišta u Osijeku
Tamburin Ivan Ekonomsko-birotehnička i trgovačka škola Zadar
Tingle Jasna CARNet
Tintor Dujmović Jelena OŠ Jurja Dobrile
Toić Dlačić Karmen OŠ Fran Franković Rijeka
Tolić Marijo CARNet
Tolj Smiljko Studentski centar Split
Tomee-Cicvarić Radiana Pomorska škola Bakar
Tomić Vesna Gimnazija A. G. Matoša
Tomljanović Jasminka Veleučilište u Rijeci
Tonšetić Karmen OŠ Bogumila Tonija
Turček Igor Gimnazija Antuna Gustava Matoša Samobor
Turčić Prstačić Ivana Hrvatska udruga za otvorene sustave i Internet
Tušinec Anamarija Hostesa
Ukić Ante Supra Net Projekt d.o.o.
Ukić Saša 3t.cable
Uvanović Jurja Agencija za komercijalnu djelatnost d.o.o.
Uzeirbegović Hano Hotelijersko turistička škola u Zagrebu
Valić Bruno Veleučilište Velika Gorica
Varga Siniša Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje
Varga Siniša Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje
Vasić Valter Fakultet elektrotehnike i računarstva
Vedriš Mladen Srce
Velikanja Tajana OŠ Stoja
Venier Ina OŠ V. Nazora Rovinj
Veža Ela OŠ Gradac
Vidaković Davor Medicinska škola Ante Kuzmanića
Vidaković Ivan Microsoft Hrvatska
Vlahović Jelena Turističa i ugostiteljska škola Dubrovnik
Volmost Arijana OŠ Milana Langa
Vončina Dubravko Srce
Voras Ivan Fakultet elektrotehnike i računarstva
Vračić Tomislav Ministarstvo uprave
Vratarić Jurica CARNet
Vrbanc Danijel Željeznička tehnička škola -Moravice
Vrbić Bernard OŠ Bogumila Tonija
Vreča Maja ARNES
Vričko Monika Ministarstvo znanosti  obrazovanja i sporta
Vugdelija Ivana CARNet
Vuk Branka CARNet
Vukmanov Slavko OŠ Vežica
Vuković Domagoj Elektrotehnički fakultet Osijek
Vuković Marin Fakultet elektrotehnike i računarstva
Vuković Nada Tehnička škola Slavonski Brod
Vukovojac Srđan CARNet
Weber Mario HAKOM
Weigand Irena Centar za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj Zagreb
Zec Damir IBM Hrvatska d.o.o.
Zec Dražen IDS Sheer
Zečić Belizar Samsung
Zekan Zlatko Storm Grupa d.o.o.
Zidar Mario Sveučilište u Zagrebu  Geotehnički fakultet
Zima Krnelić Loredana OŠ Vežica
Zorica Siniša Sveučilišni odjel za stručne studije
Zupanc Antun OŠ pri Specijalnoj bolnici za medicinsku rehabilitaciju Krapinske Toplice
Žabić Matija CARNet
Žagar Damir Danijel Srce
Žalac Elizabeta Hostesa
Žeželj Barbara Hostesa
Žufić Aleksandra OŠ Veli Vrh Pula
Žulj Amelija

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Žulj  Milijana OŠ Dugo Selo

 

preskoči na navigaciju