preskoči na sadržaj

 

Prezime Ime Ustanova
Abramić Vlasta Graditeljska škola Čakovec
Abramović Marijan Strojarska tehnička škola Fausta Vrančića Zagreb
Acalin Aleksandra Medicinska i kemijska škola Šibenik
Angelov Alexander Sirma Media JSC, Bulgaria
Anić Nikola  
Antičević Niko OŠ OREBIĆ
Avdić Elma Elektrotehnički fakultet u Sarajevu
Babić Andreja Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
Bačeković-Mitrović Davorka II OŠ Bjelovar
Bačnik Andreja Zavod RS za šolstvo Slovenija
Bajčetić Miloš Medicinski fakultet, Univerzitet u Beogradu
Bajić Matija Ministarstvo znanosti,obrazovanja i športa
Bak Željko Benet
Bakota Ratko OŠ Borovje
Baksa Sarajko Međimursko veleučilište u Čakovcu
Ban Aleksandra ISKON Internet d.d.
Barišić Plamenko KING ICT d.o.o.
Bartolinčić Nevenko RECRO NET
Bartolović Ivan Učiteljski fakultet u Osijeku
Bauk Boris HEWLETT-PACKARD doo
Bekić Zoran  Sveučilišni računski centar
Benat Gordana CARNet
Benazić Ana OŠ SVETVINČENAT
Berović Mladenka Prometno-tehnička škola Šibenik
Bilandžić Igor Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru
Bilas Tihi Sveučilište u Dubrovniku
Biščanić Iva STORM COMPUTERS d.o.o.
Blažeka Kristinka TEHNIČKA ŠKOLA ČAKOVEC
Blažinić Ana CISCO SISTEMS
Bogdanović Dijana ATLAS
Borovec Željko Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić
Boškić Vedran KBC Rijeka
Bošnjak Vojislav Zdravstveno učilište Zagreb
Božeglav Domen ARNES
Božić Ratko Elektroindustrijska i obrtnička škola Rijeka
Božović Linda OŠ Hreljin
Božurić Mario Elektrotehnička škola Zagreb
Brzak Krunoslav Poštanska i telekomunikacijska škola
Bucić Pavle  Gimnazija Požega
Buček Oliver OŠ BREG, Ptuj , Slo
Buzov Ivica Upravna i birotehnička škola
Car Helena OŠ Otok
Car Anita King ICT
Carev Mirela CARNet
Chevers John DANTE
Conjar Bogdanka OŠ GRABRIK, Karlovac
Crljenko Domagoj Tehnički fakultet u Rijeci
Crnčević Mato Škola za medicinske sestre Mlina
Culek Željko Katolički bogoslovni fakultet u Đakovu
Cvijanović Stipić Tanja OŠ Maria Martinolića
Cvitković Maja Športska gimnazija
Czwyk Marić Antonela Zdravstvena škola
Čarapina Mia Tehničko veleučilište u Zagrebu
Čekolj Hrvoje  Silicon Master d.o.o.
Čular Marijo Tehnička škola Šibenik
Čulina Ljerka CARNet
Čuljat Dejan AVC
Ćosić Nino CARNet
Ćosić Tomislav Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod
Dabro Dubravka Škola za dizajn,grafiku i održivu gradnju
Dasenčić Sandra Osnovna škola Supetar
Davidović Saša CARNet
Delić Zrinka Srednja škola fra Andrije Kačić Miošića
Denisov Boris Visoko učilište Effectus
Dmitrović Aco Hrvatski geološki institut
Dobrača Igor Udruga tehničke kulture "galileo"
Domijan Marijan King ICT
Draganjac Marija OŠ Rečica
Dukić Predrag OŠ VIDIKOVAC, PULA
Duk-Petek Diana OŠ Veliko Trgovišće
Dumić Saša Cognita
Filipović Vinko  Agencija za odgoj i obrazovanje
Franić Sonja King ICT
Franković Maja  Akademija primijenjenih umjetnosti, Sveučilište u Rijeci
Frković Tanja UGOSTITELJSKA ŠKOLA OPATIJA
Galić Davor CISCO SISTEMS
Galić Branimir VIPnet d.o.o.
Giljanović Željana Poštanska i telekomunikacijska škola
Gladović Dragan Tehnička škola Šibenik
Glavan Fredi OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija
Glavor Nataša CARNet
Gledec Gordan FER , Zagreb
Goja Tanja Hrvatski Telekom d.d.
Golub Ivana CARNet
Grabar Darko Fakultet organizacije i informatike,Varaždin
Grbin Anton CARNet
Grbin Ivana Osnovna škola Orebić
Gregorić Tihana OŠ JURŠIĆI
Gršić Bernard HAC
Gruden Breda Zavod RS za šolstvo Slovenija
Grum Špela Zavod RS za šolstvo Slovenija
Gržinić Toni CARNet
Gvozdanović Toma Pomorska škola Split
Habek Andreja OŠ Sesvetski Kraljevec
Hafner Vedran CISCO SISTEMS
Halambek Emil Srednja škola Dugo Selo
Hip Oliver Ekonomska škola Požega
Horvatić Davor  Atos d.o.o.
Horvatinčić Karolina King ICT
Hrboka Ljubomir CARNet
Hrebak Željko Međimursko veleučilište u Čakovcu
Hrelja Franjo OŠ Rude
Hribar Martina CARNet
Hrisoho Tomislav  RECRO-NET d.o.o.
Ilić Miljenko OŠ Augusta Cesarca
Ilić Hrvoje-Stjepan CROZ d.o.o.
Ivančević Miroslav CARNet
Ivančić Ivica King ICT
Ivanković Renata CARNet
Ivanov Štimac Daniela Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
Ivezić Petra CARNet
Ivić Marina FER , Zagreb
Jakšić Milana OŠ Sveti Matej
Janko Vesna II OŠ Bjelovar
Janjić Želimir Ministarstvo znanosti obrazovanja i športa
Jarčov Goran I. Osnovna škola Bjelovar
Javor Veronika  XV. gimnazija Zagreb
Jelaš Denis Visoka škola za menadžment i dizajn Aspira
Jelenić  Gordan  Građevinski fakultet, Sveučilište u Rijeci
Jelušić Đurđica Prometna škola Rijeka
Jeras Nataša Zavod RS za šolstvo Slovenija
Jones   Glynn  POLYCOM
Jugo Gordana CARNet
Jureković Darko  Microsoft Hrvatska
Jurgec Bojan CARNet
Jurjević Bosiljka OŠ VEŽICA , Rijeka
Kadić Edin Medicinska škola Ante Kuzmanića
Kapor-Najman Slavica X. Gimnazija IVAN SUPEK
Kapovic Dolores Strojarsko brodograđevna škola za industrijska i obrtnička zanimanja
Karamatić Ante Šumarski fakultet Zagreb
Karamehmedović Edin  Audio Video Consulting d.o.o.
Kardoš Jasmina OŠ "Drago Gervais" Brešca
Karin Domagoj OŠ Stjepan Radić
Kermek Dragutin Fakultet organizacije i informatike,Varaždin
Kinkela-Dumenčić Lorena Trgovačka i tekstilna škola
Kirchmayer Dalibor CARNet
Kladarić Gjuro Filozofski fakultet u Zagrebu
Klasić Domagoj CARNet
Klikić Alan Intenda Net d.o.o.
Klindžić Jasmin Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Knezović Milena Ekonomska škola Imotski
Knezović Željka Agencija za odgoj i obrazovanje, Split
Kolarek Barbara CARNet
Komočar Leo Geodetski fakultet Zagreb
Komugović Krunoslav Prirodoslovno-matematički fakultet Zagreb
Korša Lidija CARNet
Korunić Dinko CARNet
Kosta Maja  
Koštal Vladimir Šumarski fakultet Zagreb
Kovač Mario FER
Kovačević Radovan CARNet
Kovačević Tome OŠ MEJAŠI Split
Kovačević Bašić Mirjana OŠ KAMEN-ŠINE Split
Kovačević Rajič Sabina Ministarstvo znanosti,obrazovanja i športa
Kovačić Danijel CARNet
Kraljik Tomislav STORM COMPUTERS d.o.o.
Kralj-Smirčić Jelena OŠ Turnić
Kramar Saša  Iskon Internet d.d.
Kreuh Nives Zavod RS za šolstvo Slovenija
Krišković Gabrijela OŠ "Zamet" Rijeka
Krpes-Pregun Božica Osnovna škola GRABRIK, Karlovac
Krstović Jasna  Učiteljski fakultet, Sveučilište u Rijeci
Kružić Stanko Sveučilište u Splitu, Sveuč.odjel zdrav.studija
Kukuljan Dario OŠ Vazmoslav Gržalja
Kulić Davor Obrtnička škola Split
Kunštek Nadica OŠ Pavleka Miškine
Kupres Dragana CARNet
Kupsjak Neven student  Rijeka
Kustura Boško Sedam IT d.o.o.
Kuzminski Mladen Embarcadero Distribucija
Lazar Vesna XVI gimnazija, Zagreb
Ledinek Sanja  
Lieli Tomislav Agencija za komercijalnu djelatnost d.o.o.
Lisac Hrvoje CARNet
Lisjak Miroslav Siemens IT Solutions and Services doo ATOS
Lotrič Komac Tatjana Zavod RS za šolstvo Slovenija
Lovrenčić Dejan Srednja škola Koprivnica
Lovričević Mirko Sveučilište u Splitu,Sveuč.studijski centar za stručne studije
Lučin Pero Sveučilište u Rijeci
Luić Ljerka B4B d.o.o.
Lukšić Davor Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu
Lušić Radošević Sonja IX gimnazija, Dobojska 12, zagreb
Ljubičić Andrija Medicinski fakultet Osijek
Ljubić Zoran Sedam IT
Ljubić Klemše Nataša I osnovna škola Bjelovar
Macakanja Saša CARNet
Maglić Ivan GARTNER ADRIATIC/CALISTO
Majer Postružin Irena SŠ Ban Josip Jelačić
Makovac Dejan Talijanska srednja škola Leonardo da Vinci
Makovec Joksimović Majda  
Maletić Marin  Lamaro
Mamuzić Igor RECRO NET
Manhart Sandro Prirodoslovno-matematički fakultet Zagreb
Marasović Damir Srednja škola JURE KAŠTELAN Omiš
Maravić Jasminka CARNet
Marić Ivan SRCE
Marijanović Dalibor  Poslovno-inovacijski centar Hrvatske - BICRO d.o.o.
Marinić Goran OŠ Čazma
Markučić Zlatka  XV. gimnazija Zagreb
Markulin Tihomir CARNet
Marmelić Emil CARNet
Maršanić Dario Tehnički fakultet u Rijeci
Martinović Matija Hrvatski telekom d.d.
Marušić Dario CARNet
Marušić Sandi ATOS
Mastilović Aleksandar Elektrotehnički fakultet u Sarajevu
Matica Emil ITERATIO d.d.
Matić Dejan Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo
Matijašević Foscarini Radmila OŠ OSTROG
Matijašić Robert  Sveučilište Jurja Dobrile u Puli
Matijević Goran Energetski institut Hrvoje Požar
Matoš Goran Ivan Osnovan škola Samobor
Matotek Ivica CARNet
Matotek Josipa Građevinski fakultet Osijek
Maurer Biserka Geodetska tehnička škola, Zagreb
Mazurek Miroslav Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu
Mažar Branko CARNet
Menciger Milomir Gimnazija Vladimira Nazora Zadar
Menđušić Zlatko Pučko otvoreno Učilište Zagreb
Merdanović Nenad CARNet
Mesarić Saša Poljoprivredni institut Osijek
Miharija Martin OŠ BRAJDA Rijeka
Mihelčić Dinko STORM COMPUTERS d.o.o.
Mijandrušić Irena OŠ Vladimira Nazora Pazin
Mikac Tonči Sveučilište u Rijeci
Mikić Dario CARNet
Mikulić Suzana Ekonomsko -birotehnička škola Split
Miletić Irena Filozofski fakultet u Rijeci
Mileusnić škrtić Mira Institut za međunarodne odnose
Miličević Ivan SUPRA NET d.o.o.
Milinović Miroslav SRCE
Milinović Dario ITERATIO d.d.
Milinović Miroslav  Sveučilišni računski centar
Miloloža Mario Elektrotehnički fakultet Osijek
Milovanović Boris Metronet telekomunikacije.d.d.
Mirko Milan VIPnet d.o.o.
Mirković Marina Tehnička škola Požega
Miškulin Jasminka ATLAS
Mlinarić Luka CARNet
Mornar Vedran FER , Zagreb
Mornar Vedran  Fakultet elektrotehnike i računarstva
Mrakovčić Pernar Mihaela OŠ Kostrena
Mrkonjić Damir  Institut za jadranske kulture i melioraciju krša
Mucko Žan  Supra Net Projekt d.o.o.
Mudrinić Ribić Aleksandra CARNet
Mudrovčić Krešimir CROZ d.o.o.
Mutavdžić Ratko Microsoft Hrvatska
Negrić Vesna Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
Negulić Tome CARNet
Nekić Luka student  Rijeka
Nekić Ana student  Rijeka
Novačić Hrvoje OŠ GAREŠNICA
Novak Albert CARNet
Ojvan Danijel OŠ Trnovitica
Opačić Milorad X GIMNAZIJA IVAN SUPEK
Oreški Đurđa Ekonomsko-turistička škola, Karlovac
Orlović Daniela OŠ DRAGANIĆI
Ostrelič Snježana Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
Pahor Marja OŠ (osnovna škola) Škofja Loka-Mesto, Škofja Loka
Paldi Zoran umirovljenik
Partalo Ana King ICT
Pavličić Maja OŠ TAR-Vabriga
Pečar Vladimir student  Rijeka
Peharda Petra Fakultet organizacije i informatike,Varaždin
Pemper Branka Sveučilišna knjižnica Rijeka
Penezić Dubravko SRCE
Perhoč Darko CARNet
Perišić Davorin Perpetuum Mobile d.o.o.
Perišić Pintek Tona SRCE
Perković Vanja Komercijalno-trgovačka škola Split
Perman Benković Sanja Gimnazija Eugena Kumičića Opatija
Petković Dubravka Udruga hrvatskih učitelja razredne nastave Zvono
Pezelj Marijana CARNet
Pilat Sanja OŠ RIVARELA Novigrad
Piria Ivan OŠ Velika Pisanica
Plepelić Marijo CARNet
Pogorelec Anamarija OŠ PEĆINE
Pribolšan Vlado CARNet
Pripužić Krešimir FER , Zagreb
Prowse   Chris  POLYCOM
Prskalo Maček Andrijana CARNet
Ptaszynski James Microsoft Corporation
Rade Dragica OŠ Rikard Katalinić Jeretov Opatija
Radojević Branko CARNet
Rahelić Leo  Audio Video Consulting d.o.o.
Rakamarić Zlatko Poštanska i telekomunikacijska škola
Rakić Darko Osnovna škola Popovača
Ramljak   Davor Ekonomsko -birotehnička škola Split
Rašić Zdravko Pravni fakultet u Osijeku
Rebić Marin King ICT
Reljić Tihana  
Rendulić Krunoslav Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu
Rismondo Kristina XV gimnazija, Jordanovac
Rismondo Vladimir Odjel za kulturologiju Sveučilišta
Rizvan-Sikimić Leida Sveučilište u Splitu, Rektorat
Roić Roko CROZ d.o.o.
Rončević Ana Centar za odgoj i obrazovanje Dubrava
Rubinić Dora Sveučilište u Zadru, Odjel za knjižničarstvo
Rusan Radovan  RECRO-NET d.o.o.
Ružić Boris HRT
Ružić Ivana I osnovna škola Čakovec
Sabo Zdenko Škola za cestovni promet
Sala Petra Privatna jezično-informatička gim."Svijet"
Samarin Tomislav OŠ Bogumila Tonija
Sambolić Beganović Amela Zavod RS za šolstvo Slovenija
Sedak Robert HULK
Sela Blerim Perpetuum Mobile d.o.o.
Seršić Marjana OŠ "Zamet" Rijeka
Sertić Martina Industrijsko-obrtnička škola Slavonski Brod
Siemens George Athabasca University
Silić Švonja Andreja Gradska knjižnica Rijeka
Singolo Romaldo Pomorski fakultet u Splitu
Sirovatka Goran  Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja
Sivić Sabit Obrtnička škola za osobne usluge
Skendžić Aleksandar Veleučilište Nikola Tesla u Gospiću
Smilović Barbara Prirodoslovna i grafička škola Rijeka
Smokvina Vanja  Grad Rijeka
Smud Igor CARNet
Sok Antun Tehnički fakultet u Rijeci
Soldo Zlatan Geodetska tehnička škola, Zagreb
Spahić Džemail Strukovna škola Vice Vlatkovića
Stamenković Robert  Supra Net Projekt d.o.o.
Stanarević Denis IBM
Stanarević Denis IBM Hrvatska d.o.o.
Stanec Marko CARNet
Staničić Siniša HEWLETT-PACKARD doo
Stanić Zvonimir CARNet
Starešina Sandra CARNet
Stipančić-Klaić Ivanka Građevinski fakultet Osijek
Stipić Davor SŠ Ambroza Haračića Mali Lošinj
Strinić Goran Hrvatski hidrografski institut
Sučić Vedrana Hrvatski geološki institut
Svetec Darinka Srednja škola Dugo Selo
Sviličić Tonči Srednja škola Dugo Selo
Šančić Željko Karlovačka županija
Šantalab Dragan OŠ Čazma
Šarić Bože  Diverto
Šavle Vladimir OŠ PODMURVICE, Podmurvice 6 Rijeka
Šavli Viljenka  
Šikić Željka OŠ dr. Jure Turića
Šimunek Marinko I. Osnovna škola Vrbovec
Šimunko Renata CARNet
Škalamera Saša OŠ "Zamet" Rijeka
Škorjanc Tatjana Tehnički fakultet u Rijeci
Škvarč Goran CARNet
Šljivić Goran Metalurški fakultet Sisak
Šmit Maja Ministarstvo znanosti,obrazovanja i športa
Šoša Ruzarijo Medicinska škola Ante Kuzmanića
Špigel Ivo Perpetuum Mobile d.o.o.
Špiranec Sonja Filozofski fakultet, Sveučilište u Zagrebu
Špirelja Damir SUPRA NET d.o.o.
Šprem Darko Geotehnički fakultet Varaždin
Štifić Mladen CARNet
Šuljić Šime Gimnazija i strukovna škola Jurj  Pazin
Šupraha Helena HINA
Šutalo Ivan  Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Švedek Velimir HAKOM
Taler Petar Odjel za matematiku, Sveučilišta u Osijeku
Telban Davor Američka visoka škola za managament i tehnologiju
Tingle Jasna CARNet
Toić Dlačić Karmen OŠ Fran Franković Rijeka
Tolić Ivan CARNet
Tomee-Cicvarić Radiana Pomorska škola Bakar
Tomljenović Tomislav Agencija za znanost i visoko obrazovanje
Topić Siniša OŠ dr. Andrija Mohorovičić
Trstenjak Bernarda Zavod RS za šolstvo Slovenija
Turčić Prstačić Ivana Agencija za odgoj i obrazovanje, Zagreb
Turk Čop Barbara OŠ VRBOVSKO, GORSKI KOTAK
Turković Irfan Elektrotehnički fakultet u Sarajevu
Ugrina Zoran student  Rijeka
Uhernik Đurđek Aleksandra ATLAS
Urh Zoran ITERATIO d.d.
Uvanović Jurja Agencija za komercijalnu djelatnost d.o.o.
Valić Vladimir Ekonomsko-turistička škola, Karlovac
Vasić Valter FER , Zagreb
Veža Ela OŠ Gradac, Gradac / OŠ Trstenik, Split
Vičič Krabonja Maja  
Vidaković Davor  Medicinska škola Ante Kuzmanića
Vidaković Ivan  Microsoft Hrvatska
Vidović Boris OŠ Pujanki
Vidović Marina Tehnička škola Šibenik
Vižentin Maja OŠ Mrkopalj
Vlahović Siniša AVC
Vreča Maja ARNES
Vričko Monika Ministarstvo znanosti,obrazovanja i športa
Vučak Ivan Sedam IT d.o.o.
Vučić Ružica Ministarstvo znanosti,obrazovanja i športa
Vujić Vidoje diverto
Vuk Branka CARNet
Vuk Sandra OŠ Augusta Šenoe.
Vukelić Zlata Sveučilišna knjižnica Rijeka
Vuković Marin FER , Zagreb
Vuković Domagoj Elektrotehnički fakultet Osijek
Vukovojac Srđan CARNet
Vulas Robert HAKOM
Vurnek Vilešić Ljiljana Gornjogradska gimnazija, Zagreb
Yoshovski Milen Sirma Media JSC, Bulgaria
Zaviršek Bojan Medicinski fakultet Sveučilišta u Splitu
Zelenika Zvonimir VIPnet d.o.o.
Ziemecka-Poteraj Anna  
Zimmer Kristijan FER
Žabić Matija CARNet
Žagar Pernar Tina Zavod RS za šolstvo Slovenija
Žanko Žana OŠ MEJAŠI Split
Žmikić Josip Ekonomska i trgovačka škola Dubrovnik
Žubrinić Krešimir Hrvatski telekom d.d.
Žuljević Tihana CARNet

 

preskoči na navigaciju